Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Şefika Eşmeliler Sakalli
ŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ŞEFİKA,  EŞMELİLER,  SAKALLI,   AdanaŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI Muayene ÜcretiŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI Hakkında BilgiYorumlarŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI HakkındaŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI ÖzgeçmişiŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI RandevuŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI MuayenehaneŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI Muayene ÜcretiŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI BulGetirŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI NeredeCep NoŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI UzmanıŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI Özel MuayeneŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI NumarasıŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI Nerede ÇalışıyorŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI GörevliUzmanlıkAileŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI ŞikayetŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI ÖneriŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI EleştiriHastalıklarıYorumlarŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI KimdirSekreterHemşireŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI Yeni BilgileriŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI Hakkında BilgiCerrahHekimŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI Doğum TarihiİrtibatŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI Tedavi OlanlarSağlıkŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI ÖzgeçmişŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI BiyografiCerrahisiŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI DoktordurŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞEFİKA EŞMELİLER SAKALLI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 34,090 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır