Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sibel Tetiker
SİBEL TETİKER (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SİBEL TETİKER (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SİBEL TETİKER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SİBEL TETİKER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SİBEL TETİKER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SİBEL TETİKER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SİBEL TETİKER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SİBEL TETİKER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SİBEL TETİKER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SİBEL,  TETİKER,   AdanaSİBEL TETİKER Muayene ÜcretiSİBEL TETİKER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSİBEL TETİKER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSİBEL TETİKER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSİBEL TETİKER Hakkında BilgiYorumlarSİBEL TETİKER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSİBEL TETİKER HakkındaSİBEL TETİKER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSİBEL TETİKER ÖzgeçmişiSİBEL TETİKER RandevuSİBEL TETİKER MuayenehaneSİBEL TETİKER Muayene ÜcretiSİBEL TETİKER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSİBEL TETİKER BulGetirSİBEL TETİKER NeredeCep NoSİBEL TETİKER UzmanıSİBEL TETİKER Özel MuayeneSİBEL TETİKER NumarasıSİBEL TETİKER Nerede ÇalışıyorSİBEL TETİKER GörevliUzmanlıkAileSİBEL TETİKER ŞikayetSİBEL TETİKER ÖneriSİBEL TETİKER EleştiriHastalıklarıYorumlarSİBEL TETİKER KimdirSekreterHemşireSİBEL TETİKER Yeni BilgileriSİBEL TETİKER Hakkında BilgiCerrahHekimSİBEL TETİKER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSİBEL TETİKER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSİBEL TETİKER Doğum TarihiİrtibatSİBEL TETİKER Tedavi OlanlarSağlıkSİBEL TETİKER ÖzgeçmişSİBEL TETİKER BiyografiCerrahisiSİBEL TETİKER DoktordurSİBEL TETİKER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSİBEL TETİKER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSİBEL TETİKER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,121 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır