Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Ferit Akil
FERİT AKIL (Diyarbakır Kulak Burun Boğaz Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FERİT AKIL (Diyarbakır Kulak Burun Boğaz Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. FERİT AKIL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. FERİT AKIL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FERİT AKIL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FERİT AKIL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FERİT AKIL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FERİT AKIL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FERİT AKIL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.FERİT,  AKIL,   DiyarbakırFERİT AKIL Muayene ÜcretiFERİT AKIL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFERİT AKIL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFERİT AKIL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFERİT AKIL Hakkında BilgiYorumlarFERİT AKIL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFERİT AKIL HakkındaFERİT AKIL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFERİT AKIL ÖzgeçmişiFERİT AKIL RandevuFERİT AKIL MuayenehaneFERİT AKIL Muayene ÜcretiFERİT AKIL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFERİT AKIL BulGetirFERİT AKIL NeredeCep NoFERİT AKIL UzmanıFERİT AKIL Özel MuayeneFERİT AKIL NumarasıFERİT AKIL Nerede ÇalışıyorFERİT AKIL GörevliUzmanlıkAileFERİT AKIL ŞikayetFERİT AKIL ÖneriFERİT AKIL EleştiriHastalıklarıYorumlarFERİT AKIL KimdirSekreterHemşireFERİT AKIL Yeni BilgileriFERİT AKIL Hakkında BilgiCerrahHekimFERİT AKIL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFERİT AKIL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFERİT AKIL Doğum TarihiİrtibatFERİT AKIL Tedavi OlanlarSağlıkFERİT AKIL ÖzgeçmişFERİT AKIL BiyografiCerrahisiFERİT AKIL DoktordurFERİT AKIL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFERİT AKIL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFERİT AKIL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKulakBurunBoğazUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 153,608 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır