Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Safiye Çulhaoğlu
SAFİYE ÇULHAOĞLU (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SAFİYE ÇULHAOĞLU (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SAFİYE ÇULHAOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SAFİYE ÇULHAOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SAFİYE ÇULHAOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SAFİYE ÇULHAOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SAFİYE ÇULHAOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SAFİYE ÇULHAOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SAFİYE ÇULHAOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SAFİYE,  ÇULHAOĞLU,   AdanaSAFİYE ÇULHAOĞLU Muayene ÜcretiSAFİYE ÇULHAOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSAFİYE ÇULHAOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSAFİYE ÇULHAOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSAFİYE ÇULHAOĞLU Hakkında BilgiYorumlarSAFİYE ÇULHAOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSAFİYE ÇULHAOĞLU HakkındaSAFİYE ÇULHAOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSAFİYE ÇULHAOĞLU ÖzgeçmişiSAFİYE ÇULHAOĞLU RandevuSAFİYE ÇULHAOĞLU MuayenehaneSAFİYE ÇULHAOĞLU Muayene ÜcretiSAFİYE ÇULHAOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSAFİYE ÇULHAOĞLU BulGetirSAFİYE ÇULHAOĞLU NeredeCep NoSAFİYE ÇULHAOĞLU UzmanıSAFİYE ÇULHAOĞLU Özel MuayeneSAFİYE ÇULHAOĞLU NumarasıSAFİYE ÇULHAOĞLU Nerede ÇalışıyorSAFİYE ÇULHAOĞLU GörevliUzmanlıkAileSAFİYE ÇULHAOĞLU ŞikayetSAFİYE ÇULHAOĞLU ÖneriSAFİYE ÇULHAOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarSAFİYE ÇULHAOĞLU KimdirSekreterHemşireSAFİYE ÇULHAOĞLU Yeni BilgileriSAFİYE ÇULHAOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimSAFİYE ÇULHAOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSAFİYE ÇULHAOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSAFİYE ÇULHAOĞLU Doğum TarihiİrtibatSAFİYE ÇULHAOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkSAFİYE ÇULHAOĞLU ÖzgeçmişSAFİYE ÇULHAOĞLU BiyografiCerrahisiSAFİYE ÇULHAOĞLU DoktordurSAFİYE ÇULHAOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSAFİYE ÇULHAOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSAFİYE ÇULHAOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,855 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır