Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Murat Gülbaran
MURAT GÜLBARAN (İstanbul Kardiyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MURAT GÜLBARAN (İstanbul Kardiyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. MURAT GÜLBARAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. MURAT GÜLBARAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MURAT GÜLBARAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MURAT GÜLBARAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MURAT GÜLBARAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MURAT GÜLBARAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MURAT GÜLBARAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.MURAT,  GÜLBARAN,   İstanbulMURAT GÜLBARAN Muayene ÜcretiMURAT GÜLBARAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMURAT GÜLBARAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMURAT GÜLBARAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMURAT GÜLBARAN Hakkında BilgiYorumlarMURAT GÜLBARAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMURAT GÜLBARAN HakkındaMURAT GÜLBARAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMURAT GÜLBARAN ÖzgeçmişiMURAT GÜLBARAN RandevuMURAT GÜLBARAN MuayenehaneMURAT GÜLBARAN Muayene ÜcretiMURAT GÜLBARAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMURAT GÜLBARAN BulGetirMURAT GÜLBARAN NeredeCep NoMURAT GÜLBARAN UzmanıMURAT GÜLBARAN Özel MuayeneMURAT GÜLBARAN NumarasıMURAT GÜLBARAN Nerede ÇalışıyorMURAT GÜLBARAN GörevliUzmanlıkAileMURAT GÜLBARAN ŞikayetMURAT GÜLBARAN ÖneriMURAT GÜLBARAN EleştiriHastalıklarıYorumlarMURAT GÜLBARAN KimdirSekreterHemşireMURAT GÜLBARAN Yeni BilgileriMURAT GÜLBARAN Hakkında BilgiCerrahHekimMURAT GÜLBARAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMURAT GÜLBARAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMURAT GÜLBARAN Doğum TarihiİrtibatMURAT GÜLBARAN Tedavi OlanlarSağlıkMURAT GÜLBARAN ÖzgeçmişMURAT GÜLBARAN BiyografiCerrahisiMURAT GÜLBARAN DoktordurMURAT GÜLBARAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMURAT GÜLBARAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMURAT GÜLBARAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKardiyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,638 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır