Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mustafa Karaboğa
MUSTAFA KARABOĞA (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUSTAFA KARABOĞA (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MUSTAFA KARABOĞA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MUSTAFA KARABOĞA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUSTAFA KARABOĞA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUSTAFA KARABOĞA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUSTAFA KARABOĞA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUSTAFA KARABOĞA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUSTAFA KARABOĞA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MUSTAFA,  KARABOĞA,   AdanaMUSTAFA KARABOĞA Muayene ÜcretiMUSTAFA KARABOĞA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUSTAFA KARABOĞA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUSTAFA KARABOĞA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUSTAFA KARABOĞA Hakkında BilgiYorumlarMUSTAFA KARABOĞA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUSTAFA KARABOĞA HakkındaMUSTAFA KARABOĞA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUSTAFA KARABOĞA ÖzgeçmişiMUSTAFA KARABOĞA RandevuMUSTAFA KARABOĞA MuayenehaneMUSTAFA KARABOĞA Muayene ÜcretiMUSTAFA KARABOĞA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUSTAFA KARABOĞA BulGetirMUSTAFA KARABOĞA NeredeCep NoMUSTAFA KARABOĞA UzmanıMUSTAFA KARABOĞA Özel MuayeneMUSTAFA KARABOĞA NumarasıMUSTAFA KARABOĞA Nerede ÇalışıyorMUSTAFA KARABOĞA GörevliUzmanlıkAileMUSTAFA KARABOĞA ŞikayetMUSTAFA KARABOĞA ÖneriMUSTAFA KARABOĞA EleştiriHastalıklarıYorumlarMUSTAFA KARABOĞA KimdirSekreterHemşireMUSTAFA KARABOĞA Yeni BilgileriMUSTAFA KARABOĞA Hakkında BilgiCerrahHekimMUSTAFA KARABOĞA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUSTAFA KARABOĞA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUSTAFA KARABOĞA Doğum TarihiİrtibatMUSTAFA KARABOĞA Tedavi OlanlarSağlıkMUSTAFA KARABOĞA ÖzgeçmişMUSTAFA KARABOĞA BiyografiCerrahisiMUSTAFA KARABOĞA DoktordurMUSTAFA KARABOĞA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUSTAFA KARABOĞA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUSTAFA KARABOĞA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,009 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır