Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Meltem Bozkurt Açil
MELTEM BOZKURT AÇIL (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MELTEM BOZKURT AÇIL (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MELTEM BOZKURT AÇIL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MELTEM BOZKURT AÇIL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MELTEM BOZKURT AÇIL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MELTEM BOZKURT AÇIL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MELTEM BOZKURT AÇIL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MELTEM BOZKURT AÇIL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MELTEM BOZKURT AÇIL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MELTEM,  BOZKURT,  AÇIL,   AdanaMELTEM BOZKURT AÇIL Muayene ÜcretiMELTEM BOZKURT AÇIL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMELTEM BOZKURT AÇIL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMELTEM BOZKURT AÇIL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMELTEM BOZKURT AÇIL Hakkında BilgiYorumlarMELTEM BOZKURT AÇIL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMELTEM BOZKURT AÇIL HakkındaMELTEM BOZKURT AÇIL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMELTEM BOZKURT AÇIL ÖzgeçmişiMELTEM BOZKURT AÇIL RandevuMELTEM BOZKURT AÇIL MuayenehaneMELTEM BOZKURT AÇIL Muayene ÜcretiMELTEM BOZKURT AÇIL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMELTEM BOZKURT AÇIL BulGetirMELTEM BOZKURT AÇIL NeredeCep NoMELTEM BOZKURT AÇIL UzmanıMELTEM BOZKURT AÇIL Özel MuayeneMELTEM BOZKURT AÇIL NumarasıMELTEM BOZKURT AÇIL Nerede ÇalışıyorMELTEM BOZKURT AÇIL GörevliUzmanlıkAileMELTEM BOZKURT AÇIL ŞikayetMELTEM BOZKURT AÇIL ÖneriMELTEM BOZKURT AÇIL EleştiriHastalıklarıYorumlarMELTEM BOZKURT AÇIL KimdirSekreterHemşireMELTEM BOZKURT AÇIL Yeni BilgileriMELTEM BOZKURT AÇIL Hakkında BilgiCerrahHekimMELTEM BOZKURT AÇIL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMELTEM BOZKURT AÇIL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMELTEM BOZKURT AÇIL Doğum TarihiİrtibatMELTEM BOZKURT AÇIL Tedavi OlanlarSağlıkMELTEM BOZKURT AÇIL ÖzgeçmişMELTEM BOZKURT AÇIL BiyografiCerrahisiMELTEM BOZKURT AÇIL DoktordurMELTEM BOZKURT AÇIL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMELTEM BOZKURT AÇIL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMELTEM BOZKURT AÇIL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,846 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır