Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Levent Erten
LEVENT ERTEN (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor LEVENT ERTEN (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. LEVENT ERTEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. LEVENT ERTEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor LEVENT ERTEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor LEVENT ERTEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor LEVENT ERTEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor LEVENT ERTEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor LEVENT ERTEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.LEVENT,  ERTEN,   AdanaLEVENT ERTEN Muayene ÜcretiLEVENT ERTEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerLEVENT ERTEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriLEVENT ERTEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarLEVENT ERTEN Hakkında BilgiYorumlarLEVENT ERTEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiLEVENT ERTEN HakkındaLEVENT ERTEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıLEVENT ERTEN ÖzgeçmişiLEVENT ERTEN RandevuLEVENT ERTEN MuayenehaneLEVENT ERTEN Muayene ÜcretiLEVENT ERTEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraLEVENT ERTEN BulGetirLEVENT ERTEN NeredeCep NoLEVENT ERTEN UzmanıLEVENT ERTEN Özel MuayeneLEVENT ERTEN NumarasıLEVENT ERTEN Nerede ÇalışıyorLEVENT ERTEN GörevliUzmanlıkAileLEVENT ERTEN ŞikayetLEVENT ERTEN ÖneriLEVENT ERTEN EleştiriHastalıklarıYorumlarLEVENT ERTEN KimdirSekreterHemşireLEVENT ERTEN Yeni BilgileriLEVENT ERTEN Hakkında BilgiCerrahHekimLEVENT ERTEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikLEVENT ERTEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviLEVENT ERTEN Doğum TarihiİrtibatLEVENT ERTEN Tedavi OlanlarSağlıkLEVENT ERTEN ÖzgeçmişLEVENT ERTEN BiyografiCerrahisiLEVENT ERTEN DoktordurLEVENT ERTEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıLEVENT ERTEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirLEVENT ERTEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,724 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır