Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Gülden Sevgen Güner
GÜLDEN SEVGEN GÜNER (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜLDEN SEVGEN GÜNER (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. GÜLDEN SEVGEN GÜNER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. GÜLDEN SEVGEN GÜNER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜLDEN SEVGEN GÜNER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜLDEN SEVGEN GÜNER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜLDEN SEVGEN GÜNER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜLDEN SEVGEN GÜNER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜLDEN SEVGEN GÜNER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.GÜLDEN,  SEVGEN,  GÜNER,   AdanaGÜLDEN SEVGEN GÜNER Muayene ÜcretiGÜLDEN SEVGEN GÜNER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜLDEN SEVGEN GÜNER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜLDEN SEVGEN GÜNER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜLDEN SEVGEN GÜNER Hakkında BilgiYorumlarGÜLDEN SEVGEN GÜNER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜLDEN SEVGEN GÜNER HakkındaGÜLDEN SEVGEN GÜNER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜLDEN SEVGEN GÜNER ÖzgeçmişiGÜLDEN SEVGEN GÜNER RandevuGÜLDEN SEVGEN GÜNER MuayenehaneGÜLDEN SEVGEN GÜNER Muayene ÜcretiGÜLDEN SEVGEN GÜNER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜLDEN SEVGEN GÜNER BulGetirGÜLDEN SEVGEN GÜNER NeredeCep NoGÜLDEN SEVGEN GÜNER UzmanıGÜLDEN SEVGEN GÜNER Özel MuayeneGÜLDEN SEVGEN GÜNER NumarasıGÜLDEN SEVGEN GÜNER Nerede ÇalışıyorGÜLDEN SEVGEN GÜNER GörevliUzmanlıkAileGÜLDEN SEVGEN GÜNER ŞikayetGÜLDEN SEVGEN GÜNER ÖneriGÜLDEN SEVGEN GÜNER EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜLDEN SEVGEN GÜNER KimdirSekreterHemşireGÜLDEN SEVGEN GÜNER Yeni BilgileriGÜLDEN SEVGEN GÜNER Hakkında BilgiCerrahHekimGÜLDEN SEVGEN GÜNER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜLDEN SEVGEN GÜNER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜLDEN SEVGEN GÜNER Doğum TarihiİrtibatGÜLDEN SEVGEN GÜNER Tedavi OlanlarSağlıkGÜLDEN SEVGEN GÜNER ÖzgeçmişGÜLDEN SEVGEN GÜNER BiyografiCerrahisiGÜLDEN SEVGEN GÜNER DoktordurGÜLDEN SEVGEN GÜNER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜLDEN SEVGEN GÜNER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜLDEN SEVGEN GÜNER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Seyhan
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16,729 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır