Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Gökçen Köseoğlu
GÖKÇEN KÖSEOĞLU (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÖKÇEN KÖSEOĞLU (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. GÖKÇEN KÖSEOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. GÖKÇEN KÖSEOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÖKÇEN KÖSEOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÖKÇEN KÖSEOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÖKÇEN KÖSEOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÖKÇEN KÖSEOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÖKÇEN KÖSEOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.GÖKÇEN,  KÖSEOĞLU,   AdanaGÖKÇEN KÖSEOĞLU Muayene ÜcretiGÖKÇEN KÖSEOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÖKÇEN KÖSEOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÖKÇEN KÖSEOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÖKÇEN KÖSEOĞLU Hakkında BilgiYorumlarGÖKÇEN KÖSEOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÖKÇEN KÖSEOĞLU HakkındaGÖKÇEN KÖSEOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÖKÇEN KÖSEOĞLU ÖzgeçmişiGÖKÇEN KÖSEOĞLU RandevuGÖKÇEN KÖSEOĞLU MuayenehaneGÖKÇEN KÖSEOĞLU Muayene ÜcretiGÖKÇEN KÖSEOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÖKÇEN KÖSEOĞLU BulGetirGÖKÇEN KÖSEOĞLU NeredeCep NoGÖKÇEN KÖSEOĞLU UzmanıGÖKÇEN KÖSEOĞLU Özel MuayeneGÖKÇEN KÖSEOĞLU NumarasıGÖKÇEN KÖSEOĞLU Nerede ÇalışıyorGÖKÇEN KÖSEOĞLU GörevliUzmanlıkAileGÖKÇEN KÖSEOĞLU ŞikayetGÖKÇEN KÖSEOĞLU ÖneriGÖKÇEN KÖSEOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarGÖKÇEN KÖSEOĞLU KimdirSekreterHemşireGÖKÇEN KÖSEOĞLU Yeni BilgileriGÖKÇEN KÖSEOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimGÖKÇEN KÖSEOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÖKÇEN KÖSEOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÖKÇEN KÖSEOĞLU Doğum TarihiİrtibatGÖKÇEN KÖSEOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkGÖKÇEN KÖSEOĞLU ÖzgeçmişGÖKÇEN KÖSEOĞLU BiyografiCerrahisiGÖKÇEN KÖSEOĞLU DoktordurGÖKÇEN KÖSEOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÖKÇEN KÖSEOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÖKÇEN KÖSEOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,396 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır