Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Feride Karacaer
FERİDE KARACAER (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FERİDE KARACAER (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. FERİDE KARACAER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. FERİDE KARACAER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FERİDE KARACAER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FERİDE KARACAER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FERİDE KARACAER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FERİDE KARACAER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FERİDE KARACAER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.FERİDE,  KARACAER,   AdanaFERİDE KARACAER Muayene ÜcretiFERİDE KARACAER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFERİDE KARACAER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFERİDE KARACAER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFERİDE KARACAER Hakkında BilgiYorumlarFERİDE KARACAER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFERİDE KARACAER HakkındaFERİDE KARACAER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFERİDE KARACAER ÖzgeçmişiFERİDE KARACAER RandevuFERİDE KARACAER MuayenehaneFERİDE KARACAER Muayene ÜcretiFERİDE KARACAER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFERİDE KARACAER BulGetirFERİDE KARACAER NeredeCep NoFERİDE KARACAER UzmanıFERİDE KARACAER Özel MuayeneFERİDE KARACAER NumarasıFERİDE KARACAER Nerede ÇalışıyorFERİDE KARACAER GörevliUzmanlıkAileFERİDE KARACAER ŞikayetFERİDE KARACAER ÖneriFERİDE KARACAER EleştiriHastalıklarıYorumlarFERİDE KARACAER KimdirSekreterHemşireFERİDE KARACAER Yeni BilgileriFERİDE KARACAER Hakkında BilgiCerrahHekimFERİDE KARACAER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFERİDE KARACAER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFERİDE KARACAER Doğum TarihiİrtibatFERİDE KARACAER Tedavi OlanlarSağlıkFERİDE KARACAER ÖzgeçmişFERİDE KARACAER BiyografiCerrahisiFERİDE KARACAER DoktordurFERİDE KARACAER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFERİDE KARACAER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFERİDE KARACAER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16,523 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır