Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ersel Güleç
ERSEL GÜLEÇ (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ERSEL GÜLEÇ (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ERSEL GÜLEÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ERSEL GÜLEÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ERSEL GÜLEÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ERSEL GÜLEÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ERSEL GÜLEÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ERSEL GÜLEÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ERSEL GÜLEÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ERSEL,  GÜLEÇ,   AdanaERSEL GÜLEÇ Muayene ÜcretiERSEL GÜLEÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerERSEL GÜLEÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriERSEL GÜLEÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarERSEL GÜLEÇ Hakkında BilgiYorumlarERSEL GÜLEÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiERSEL GÜLEÇ HakkındaERSEL GÜLEÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıERSEL GÜLEÇ ÖzgeçmişiERSEL GÜLEÇ RandevuERSEL GÜLEÇ MuayenehaneERSEL GÜLEÇ Muayene ÜcretiERSEL GÜLEÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraERSEL GÜLEÇ BulGetirERSEL GÜLEÇ NeredeCep NoERSEL GÜLEÇ UzmanıERSEL GÜLEÇ Özel MuayeneERSEL GÜLEÇ NumarasıERSEL GÜLEÇ Nerede ÇalışıyorERSEL GÜLEÇ GörevliUzmanlıkAileERSEL GÜLEÇ ŞikayetERSEL GÜLEÇ ÖneriERSEL GÜLEÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarERSEL GÜLEÇ KimdirSekreterHemşireERSEL GÜLEÇ Yeni BilgileriERSEL GÜLEÇ Hakkında BilgiCerrahHekimERSEL GÜLEÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikERSEL GÜLEÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviERSEL GÜLEÇ Doğum TarihiİrtibatERSEL GÜLEÇ Tedavi OlanlarSağlıkERSEL GÜLEÇ ÖzgeçmişERSEL GÜLEÇ BiyografiCerrahisiERSEL GÜLEÇ DoktordurERSEL GÜLEÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıERSEL GÜLEÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirERSEL GÜLEÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,580 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır