Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Çağla Etike Bali
ÇAĞLA ETİKE BALİ (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÇAĞLA ETİKE BALİ (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ÇAĞLA ETİKE BALİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ÇAĞLA ETİKE BALİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÇAĞLA ETİKE BALİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÇAĞLA ETİKE BALİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÇAĞLA ETİKE BALİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÇAĞLA ETİKE BALİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÇAĞLA ETİKE BALİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ÇAĞLA,  ETİKE,  BALİ,   AdanaÇAĞLA ETİKE BALİ Muayene ÜcretiÇAĞLA ETİKE BALİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÇAĞLA ETİKE BALİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÇAĞLA ETİKE BALİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÇAĞLA ETİKE BALİ Hakkında BilgiYorumlarÇAĞLA ETİKE BALİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÇAĞLA ETİKE BALİ HakkındaÇAĞLA ETİKE BALİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÇAĞLA ETİKE BALİ ÖzgeçmişiÇAĞLA ETİKE BALİ RandevuÇAĞLA ETİKE BALİ MuayenehaneÇAĞLA ETİKE BALİ Muayene ÜcretiÇAĞLA ETİKE BALİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÇAĞLA ETİKE BALİ BulGetirÇAĞLA ETİKE BALİ NeredeCep NoÇAĞLA ETİKE BALİ UzmanıÇAĞLA ETİKE BALİ Özel MuayeneÇAĞLA ETİKE BALİ NumarasıÇAĞLA ETİKE BALİ Nerede ÇalışıyorÇAĞLA ETİKE BALİ GörevliUzmanlıkAileÇAĞLA ETİKE BALİ ŞikayetÇAĞLA ETİKE BALİ ÖneriÇAĞLA ETİKE BALİ EleştiriHastalıklarıYorumlarÇAĞLA ETİKE BALİ KimdirSekreterHemşireÇAĞLA ETİKE BALİ Yeni BilgileriÇAĞLA ETİKE BALİ Hakkında BilgiCerrahHekimÇAĞLA ETİKE BALİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÇAĞLA ETİKE BALİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÇAĞLA ETİKE BALİ Doğum TarihiİrtibatÇAĞLA ETİKE BALİ Tedavi OlanlarSağlıkÇAĞLA ETİKE BALİ ÖzgeçmişÇAĞLA ETİKE BALİ BiyografiCerrahisiÇAĞLA ETİKE BALİ DoktordurÇAĞLA ETİKE BALİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÇAĞLA ETİKE BALİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÇAĞLA ETİKE BALİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 22,507 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır