Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Banu Ergezer
BANU ERGEZER (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BANU ERGEZER (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. BANU ERGEZER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. BANU ERGEZER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BANU ERGEZER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BANU ERGEZER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BANU ERGEZER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BANU ERGEZER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BANU ERGEZER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.BANU,  ERGEZER,   AdanaBANU ERGEZER Muayene ÜcretiBANU ERGEZER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBANU ERGEZER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBANU ERGEZER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBANU ERGEZER Hakkında BilgiYorumlarBANU ERGEZER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBANU ERGEZER HakkındaBANU ERGEZER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBANU ERGEZER ÖzgeçmişiBANU ERGEZER RandevuBANU ERGEZER MuayenehaneBANU ERGEZER Muayene ÜcretiBANU ERGEZER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBANU ERGEZER BulGetirBANU ERGEZER NeredeCep NoBANU ERGEZER UzmanıBANU ERGEZER Özel MuayeneBANU ERGEZER NumarasıBANU ERGEZER Nerede ÇalışıyorBANU ERGEZER GörevliUzmanlıkAileBANU ERGEZER ŞikayetBANU ERGEZER ÖneriBANU ERGEZER EleştiriHastalıklarıYorumlarBANU ERGEZER KimdirSekreterHemşireBANU ERGEZER Yeni BilgileriBANU ERGEZER Hakkında BilgiCerrahHekimBANU ERGEZER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBANU ERGEZER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBANU ERGEZER Doğum TarihiİrtibatBANU ERGEZER Tedavi OlanlarSağlıkBANU ERGEZER ÖzgeçmişBANU ERGEZER BiyografiCerrahisiBANU ERGEZER DoktordurBANU ERGEZER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBANU ERGEZER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBANU ERGEZER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,302 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır