Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Aysu Koçum İnan
AYSU KOÇUM İNAN (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYSU KOÇUM İNAN (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. AYSU KOÇUM İNAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. AYSU KOÇUM İNAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYSU KOÇUM İNAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYSU KOÇUM İNAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYSU KOÇUM İNAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYSU KOÇUM İNAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYSU KOÇUM İNAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.AYSU,  KOÇUM,  İNAN,   AdanaAYSU KOÇUM İNAN Muayene ÜcretiAYSU KOÇUM İNAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYSU KOÇUM İNAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYSU KOÇUM İNAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYSU KOÇUM İNAN Hakkında BilgiYorumlarAYSU KOÇUM İNAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYSU KOÇUM İNAN HakkındaAYSU KOÇUM İNAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYSU KOÇUM İNAN ÖzgeçmişiAYSU KOÇUM İNAN RandevuAYSU KOÇUM İNAN MuayenehaneAYSU KOÇUM İNAN Muayene ÜcretiAYSU KOÇUM İNAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYSU KOÇUM İNAN BulGetirAYSU KOÇUM İNAN NeredeCep NoAYSU KOÇUM İNAN UzmanıAYSU KOÇUM İNAN Özel MuayeneAYSU KOÇUM İNAN NumarasıAYSU KOÇUM İNAN Nerede ÇalışıyorAYSU KOÇUM İNAN GörevliUzmanlıkAileAYSU KOÇUM İNAN ŞikayetAYSU KOÇUM İNAN ÖneriAYSU KOÇUM İNAN EleştiriHastalıklarıYorumlarAYSU KOÇUM İNAN KimdirSekreterHemşireAYSU KOÇUM İNAN Yeni BilgileriAYSU KOÇUM İNAN Hakkında BilgiCerrahHekimAYSU KOÇUM İNAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYSU KOÇUM İNAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYSU KOÇUM İNAN Doğum TarihiİrtibatAYSU KOÇUM İNAN Tedavi OlanlarSağlıkAYSU KOÇUM İNAN ÖzgeçmişAYSU KOÇUM İNAN BiyografiCerrahisiAYSU KOÇUM İNAN DoktordurAYSU KOÇUM İNAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYSU KOÇUM İNAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYSU KOÇUM İNAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 34,028 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır