Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ramazan Altintaş
RAMAZAN ALTINTAŞ (Ağrı Üroloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor RAMAZAN ALTINTAŞ (Ağrı Üroloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. RAMAZAN ALTINTAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. RAMAZAN ALTINTAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor RAMAZAN ALTINTAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor RAMAZAN ALTINTAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor RAMAZAN ALTINTAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor RAMAZAN ALTINTAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor RAMAZAN ALTINTAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.RAMAZAN,  ALTINTAŞ,   AğrıRAMAZAN ALTINTAŞ Muayene ÜcretiRAMAZAN ALTINTAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerRAMAZAN ALTINTAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriRAMAZAN ALTINTAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarRAMAZAN ALTINTAŞ Hakkında BilgiYorumlarRAMAZAN ALTINTAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiRAMAZAN ALTINTAŞ HakkındaRAMAZAN ALTINTAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıRAMAZAN ALTINTAŞ ÖzgeçmişiRAMAZAN ALTINTAŞ RandevuRAMAZAN ALTINTAŞ MuayenehaneRAMAZAN ALTINTAŞ Muayene ÜcretiRAMAZAN ALTINTAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraRAMAZAN ALTINTAŞ BulGetirRAMAZAN ALTINTAŞ NeredeCep NoRAMAZAN ALTINTAŞ UzmanıRAMAZAN ALTINTAŞ Özel MuayeneRAMAZAN ALTINTAŞ NumarasıRAMAZAN ALTINTAŞ Nerede ÇalışıyorRAMAZAN ALTINTAŞ GörevliUzmanlıkAileRAMAZAN ALTINTAŞ ŞikayetRAMAZAN ALTINTAŞ ÖneriRAMAZAN ALTINTAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarRAMAZAN ALTINTAŞ KimdirSekreterHemşireRAMAZAN ALTINTAŞ Yeni BilgileriRAMAZAN ALTINTAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimRAMAZAN ALTINTAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikRAMAZAN ALTINTAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviRAMAZAN ALTINTAŞ Doğum TarihiİrtibatRAMAZAN ALTINTAŞ Tedavi OlanlarSağlıkRAMAZAN ALTINTAŞ ÖzgeçmişRAMAZAN ALTINTAŞ BiyografiCerrahisiRAMAZAN ALTINTAŞ DoktordurRAMAZAN ALTINTAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıRAMAZAN ALTINTAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirRAMAZAN ALTINTAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜroloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ağrı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,054 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır