Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Adalet Ünaldi
ADALET ÜNALDI (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ADALET ÜNALDI (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ADALET ÜNALDI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ADALET ÜNALDI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ADALET ÜNALDI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ADALET ÜNALDI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ADALET ÜNALDI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ADALET ÜNALDI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ADALET ÜNALDI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ADALET,  ÜNALDI,   AdanaADALET ÜNALDI Muayene ÜcretiADALET ÜNALDI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerADALET ÜNALDI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriADALET ÜNALDI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarADALET ÜNALDI Hakkında BilgiYorumlarADALET ÜNALDI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiADALET ÜNALDI HakkındaADALET ÜNALDI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıADALET ÜNALDI ÖzgeçmişiADALET ÜNALDI RandevuADALET ÜNALDI MuayenehaneADALET ÜNALDI Muayene ÜcretiADALET ÜNALDI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraADALET ÜNALDI BulGetirADALET ÜNALDI NeredeCep NoADALET ÜNALDI UzmanıADALET ÜNALDI Özel MuayeneADALET ÜNALDI NumarasıADALET ÜNALDI Nerede ÇalışıyorADALET ÜNALDI GörevliUzmanlıkAileADALET ÜNALDI ŞikayetADALET ÜNALDI ÖneriADALET ÜNALDI EleştiriHastalıklarıYorumlarADALET ÜNALDI KimdirSekreterHemşireADALET ÜNALDI Yeni BilgileriADALET ÜNALDI Hakkında BilgiCerrahHekimADALET ÜNALDI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikADALET ÜNALDI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviADALET ÜNALDI Doğum TarihiİrtibatADALET ÜNALDI Tedavi OlanlarSağlıkADALET ÜNALDI ÖzgeçmişADALET ÜNALDI BiyografiCerrahisiADALET ÜNALDI DoktordurADALET ÜNALDI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıADALET ÜNALDI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirADALET ÜNALDI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 45,392 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır