Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Aniş Ariboğan
ANIŞ ARIBOĞAN (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ANIŞ ARIBOĞAN (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. ANIŞ ARIBOĞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. ANIŞ ARIBOĞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ANIŞ ARIBOĞAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ANIŞ ARIBOĞAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ANIŞ ARIBOĞAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ANIŞ ARIBOĞAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ANIŞ ARIBOĞAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.ANIŞ,  ARIBOĞAN,   AdanaANIŞ ARIBOĞAN Muayene ÜcretiANIŞ ARIBOĞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerANIŞ ARIBOĞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriANIŞ ARIBOĞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarANIŞ ARIBOĞAN Hakkında BilgiYorumlarANIŞ ARIBOĞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiANIŞ ARIBOĞAN HakkındaANIŞ ARIBOĞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıANIŞ ARIBOĞAN ÖzgeçmişiANIŞ ARIBOĞAN RandevuANIŞ ARIBOĞAN MuayenehaneANIŞ ARIBOĞAN Muayene ÜcretiANIŞ ARIBOĞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraANIŞ ARIBOĞAN BulGetirANIŞ ARIBOĞAN NeredeCep NoANIŞ ARIBOĞAN UzmanıANIŞ ARIBOĞAN Özel MuayeneANIŞ ARIBOĞAN NumarasıANIŞ ARIBOĞAN Nerede ÇalışıyorANIŞ ARIBOĞAN GörevliUzmanlıkAileANIŞ ARIBOĞAN ŞikayetANIŞ ARIBOĞAN ÖneriANIŞ ARIBOĞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarANIŞ ARIBOĞAN KimdirSekreterHemşireANIŞ ARIBOĞAN Yeni BilgileriANIŞ ARIBOĞAN Hakkında BilgiCerrahHekimANIŞ ARIBOĞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikANIŞ ARIBOĞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviANIŞ ARIBOĞAN Doğum TarihiİrtibatANIŞ ARIBOĞAN Tedavi OlanlarSağlıkANIŞ ARIBOĞAN ÖzgeçmişANIŞ ARIBOĞAN BiyografiCerrahisiANIŞ ARIBOĞAN DoktordurANIŞ ARIBOĞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıANIŞ ARIBOĞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirANIŞ ARIBOĞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,809 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır