Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Cihan Top
CİHAN TOP (İstanbul İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CİHAN TOP (İstanbul İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. CİHAN TOP hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. CİHAN TOP iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CİHAN TOP ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CİHAN TOP ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CİHAN TOP ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CİHAN TOP ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CİHAN TOP ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.CİHAN,  TOP,   İstanbulCİHAN TOP Muayene ÜcretiCİHAN TOP Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCİHAN TOP Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCİHAN TOP ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCİHAN TOP Hakkında BilgiYorumlarCİHAN TOP KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCİHAN TOP HakkındaCİHAN TOP Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCİHAN TOP ÖzgeçmişiCİHAN TOP RandevuCİHAN TOP MuayenehaneCİHAN TOP Muayene ÜcretiCİHAN TOP ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCİHAN TOP BulGetirCİHAN TOP NeredeCep NoCİHAN TOP UzmanıCİHAN TOP Özel MuayeneCİHAN TOP NumarasıCİHAN TOP Nerede ÇalışıyorCİHAN TOP GörevliUzmanlıkAileCİHAN TOP ŞikayetCİHAN TOP ÖneriCİHAN TOP EleştiriHastalıklarıYorumlarCİHAN TOP KimdirSekreterHemşireCİHAN TOP Yeni BilgileriCİHAN TOP Hakkında BilgiCerrahHekimCİHAN TOP AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCİHAN TOP TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCİHAN TOP Doğum TarihiİrtibatCİHAN TOP Tedavi OlanlarSağlıkCİHAN TOP ÖzgeçmişCİHAN TOP BiyografiCerrahisiCİHAN TOP DoktordurCİHAN TOP Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCİHAN TOP TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCİHAN TOP Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 45,727 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır