Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Yasemin Kocaoğlu Güneş
YASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. YASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. YASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.YASEMİN,  KOCAOĞLU,  GÜNEŞ,   AdanaYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ Muayene ÜcretiYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ Hakkında BilgiYorumlarYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ HakkındaYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ ÖzgeçmişiYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ RandevuYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ MuayenehaneYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ Muayene ÜcretiYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ BulGetirYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ NeredeCep NoYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ UzmanıYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ Özel MuayeneYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ NumarasıYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ Nerede ÇalışıyorYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ GörevliUzmanlıkAileYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ ŞikayetYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ ÖneriYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ KimdirSekreterHemşireYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ Yeni BilgileriYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ Hakkında BilgiCerrahHekimYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ Doğum TarihiİrtibatYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ Tedavi OlanlarSağlıkYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ ÖzgeçmişYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ BiyografiCerrahisiYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ DoktordurYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYASEMİN KOCAOĞLU GÜNEŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 44,256 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır