Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Mehmet Özalevli
MEHMET ÖZALEVLİ (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET ÖZALEVLİ (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. MEHMET ÖZALEVLİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. MEHMET ÖZALEVLİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET ÖZALEVLİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET ÖZALEVLİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET ÖZALEVLİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET ÖZALEVLİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET ÖZALEVLİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.MEHMET,  ÖZALEVLİ,   AdanaMEHMET ÖZALEVLİ Muayene ÜcretiMEHMET ÖZALEVLİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET ÖZALEVLİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET ÖZALEVLİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET ÖZALEVLİ Hakkında BilgiYorumlarMEHMET ÖZALEVLİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET ÖZALEVLİ HakkındaMEHMET ÖZALEVLİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET ÖZALEVLİ ÖzgeçmişiMEHMET ÖZALEVLİ RandevuMEHMET ÖZALEVLİ MuayenehaneMEHMET ÖZALEVLİ Muayene ÜcretiMEHMET ÖZALEVLİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET ÖZALEVLİ BulGetirMEHMET ÖZALEVLİ NeredeCep NoMEHMET ÖZALEVLİ UzmanıMEHMET ÖZALEVLİ Özel MuayeneMEHMET ÖZALEVLİ NumarasıMEHMET ÖZALEVLİ Nerede ÇalışıyorMEHMET ÖZALEVLİ GörevliUzmanlıkAileMEHMET ÖZALEVLİ ŞikayetMEHMET ÖZALEVLİ ÖneriMEHMET ÖZALEVLİ EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET ÖZALEVLİ KimdirSekreterHemşireMEHMET ÖZALEVLİ Yeni BilgileriMEHMET ÖZALEVLİ Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET ÖZALEVLİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET ÖZALEVLİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET ÖZALEVLİ Doğum TarihiİrtibatMEHMET ÖZALEVLİ Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET ÖZALEVLİ ÖzgeçmişMEHMET ÖZALEVLİ BiyografiCerrahisiMEHMET ÖZALEVLİ DoktordurMEHMET ÖZALEVLİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET ÖZALEVLİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET ÖZALEVLİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,191 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır