Doktor Bilgileri

Dr. Zeynep Türkoğlu Usul
ZEYNEP TÜRKOĞLU USUL (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZEYNEP TÜRKOĞLU USUL (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ZEYNEP TÜRKOĞLU USUL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ZEYNEP TÜRKOĞLU USUL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZEYNEP TÜRKOĞLU USUL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZEYNEP TÜRKOĞLU USUL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZEYNEP TÜRKOĞLU USUL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZEYNEP TÜRKOĞLU USUL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZEYNEP TÜRKOĞLU USUL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ZEYNEP,  TÜRKOĞLU,  USUL,   AdanaZEYNEP TÜRKOĞLU USUL Muayene ÜcretiZEYNEP TÜRKOĞLU USUL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZEYNEP TÜRKOĞLU USUL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZEYNEP TÜRKOĞLU USUL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZEYNEP TÜRKOĞLU USUL Hakkında BilgiYorumlarZEYNEP TÜRKOĞLU USUL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZEYNEP TÜRKOĞLU USUL HakkındaZEYNEP TÜRKOĞLU USUL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZEYNEP TÜRKOĞLU USUL ÖzgeçmişiZEYNEP TÜRKOĞLU USUL RandevuZEYNEP TÜRKOĞLU USUL MuayenehaneZEYNEP TÜRKOĞLU USUL Muayene ÜcretiZEYNEP TÜRKOĞLU USUL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZEYNEP TÜRKOĞLU USUL BulGetirZEYNEP TÜRKOĞLU USUL NeredeCep NoZEYNEP TÜRKOĞLU USUL UzmanıZEYNEP TÜRKOĞLU USUL Özel MuayeneZEYNEP TÜRKOĞLU USUL NumarasıZEYNEP TÜRKOĞLU USUL Nerede ÇalışıyorZEYNEP TÜRKOĞLU USUL GörevliUzmanlıkAileZEYNEP TÜRKOĞLU USUL ŞikayetZEYNEP TÜRKOĞLU USUL ÖneriZEYNEP TÜRKOĞLU USUL EleştiriHastalıklarıYorumlarZEYNEP TÜRKOĞLU USUL KimdirSekreterHemşireZEYNEP TÜRKOĞLU USUL Yeni BilgileriZEYNEP TÜRKOĞLU USUL Hakkında BilgiCerrahHekimZEYNEP TÜRKOĞLU USUL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZEYNEP TÜRKOĞLU USUL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZEYNEP TÜRKOĞLU USUL Doğum TarihiİrtibatZEYNEP TÜRKOĞLU USUL Tedavi OlanlarSağlıkZEYNEP TÜRKOĞLU USUL ÖzgeçmişZEYNEP TÜRKOĞLU USUL BiyografiCerrahisiZEYNEP TÜRKOĞLU USUL DoktordurZEYNEP TÜRKOĞLU USUL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZEYNEP TÜRKOĞLU USUL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZEYNEP TÜRKOĞLU USUL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16,857 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır