Doktor Bilgileri

Dr. Doğan Öncü
Doğan Öncü (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Doğan Öncü (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Doğan Öncü hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Doğan Öncü iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Doğan Öncü ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Doğan Öncü ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Doğan Öncü ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Doğan Öncü ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Doğan Öncü ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Doğan,  Öncü,   AdanaDoğan Öncü Muayene ÜcretiDoğan Öncü Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDoğan Öncü Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDoğan Öncü ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDoğan Öncü Hakkında BilgiYorumlarDoğan Öncü KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDoğan Öncü HakkındaDoğan Öncü Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDoğan Öncü ÖzgeçmişiDoğan Öncü RandevuDoğan Öncü MuayenehaneDoğan Öncü Muayene ÜcretiDoğan Öncü ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDoğan Öncü BulGetirDoğan Öncü NeredeCep NoDoğan Öncü UzmanıDoğan Öncü Özel MuayeneDoğan Öncü NumarasıDoğan Öncü Nerede ÇalışıyorDoğan Öncü GörevliUzmanlıkAileDoğan Öncü ŞikayetDoğan Öncü ÖneriDoğan Öncü EleştiriHastalıklarıYorumlarDoğan Öncü KimdirSekreterHemşireDoğan Öncü Yeni BilgileriDoğan Öncü Hakkında BilgiCerrahHekimDoğan Öncü AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDoğan Öncü TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDoğan Öncü Doğum TarihiİrtibatDoğan Öncü Tedavi OlanlarSağlıkDoğan Öncü ÖzgeçmişDoğan Öncü BiyografiCerrahisiDoğan Öncü DoktordurDoğan Öncü Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDoğan Öncü TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDoğan Öncü Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,889 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır