Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Mehmet Ersin Oba
MEHMET ERSİN OBA (İstanbul Göz Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET ERSİN OBA (İstanbul Göz Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. MEHMET ERSİN OBA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. MEHMET ERSİN OBA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET ERSİN OBA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET ERSİN OBA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET ERSİN OBA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET ERSİN OBA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET ERSİN OBA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.MEHMET,  ERSİN,  OBA,   İstanbulMEHMET ERSİN OBA Muayene ÜcretiMEHMET ERSİN OBA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET ERSİN OBA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET ERSİN OBA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET ERSİN OBA Hakkında BilgiYorumlarMEHMET ERSİN OBA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET ERSİN OBA HakkındaMEHMET ERSİN OBA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET ERSİN OBA ÖzgeçmişiMEHMET ERSİN OBA RandevuMEHMET ERSİN OBA MuayenehaneMEHMET ERSİN OBA Muayene ÜcretiMEHMET ERSİN OBA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET ERSİN OBA BulGetirMEHMET ERSİN OBA NeredeCep NoMEHMET ERSİN OBA UzmanıMEHMET ERSİN OBA Özel MuayeneMEHMET ERSİN OBA NumarasıMEHMET ERSİN OBA Nerede ÇalışıyorMEHMET ERSİN OBA GörevliUzmanlıkAileMEHMET ERSİN OBA ŞikayetMEHMET ERSİN OBA ÖneriMEHMET ERSİN OBA EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET ERSİN OBA KimdirSekreterHemşireMEHMET ERSİN OBA Yeni BilgileriMEHMET ERSİN OBA Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET ERSİN OBA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET ERSİN OBA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET ERSİN OBA Doğum TarihiİrtibatMEHMET ERSİN OBA Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET ERSİN OBA ÖzgeçmişMEHMET ERSİN OBA BiyografiCerrahisiMEHMET ERSİN OBA DoktordurMEHMET ERSİN OBA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET ERSİN OBA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET ERSİN OBA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,613 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır