Doktor Bilgileri

Dr. Sevgi Beyhan
SEVGİ BEYHAN (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEVGİ BEYHAN (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SEVGİ BEYHAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SEVGİ BEYHAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEVGİ BEYHAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEVGİ BEYHAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEVGİ BEYHAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEVGİ BEYHAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEVGİ BEYHAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SEVGİ,  BEYHAN,   AdanaSEVGİ BEYHAN Muayene ÜcretiSEVGİ BEYHAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEVGİ BEYHAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEVGİ BEYHAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEVGİ BEYHAN Hakkında BilgiYorumlarSEVGİ BEYHAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEVGİ BEYHAN HakkındaSEVGİ BEYHAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEVGİ BEYHAN ÖzgeçmişiSEVGİ BEYHAN RandevuSEVGİ BEYHAN MuayenehaneSEVGİ BEYHAN Muayene ÜcretiSEVGİ BEYHAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEVGİ BEYHAN BulGetirSEVGİ BEYHAN NeredeCep NoSEVGİ BEYHAN UzmanıSEVGİ BEYHAN Özel MuayeneSEVGİ BEYHAN NumarasıSEVGİ BEYHAN Nerede ÇalışıyorSEVGİ BEYHAN GörevliUzmanlıkAileSEVGİ BEYHAN ŞikayetSEVGİ BEYHAN ÖneriSEVGİ BEYHAN EleştiriHastalıklarıYorumlarSEVGİ BEYHAN KimdirSekreterHemşireSEVGİ BEYHAN Yeni BilgileriSEVGİ BEYHAN Hakkında BilgiCerrahHekimSEVGİ BEYHAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEVGİ BEYHAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEVGİ BEYHAN Doğum TarihiİrtibatSEVGİ BEYHAN Tedavi OlanlarSağlıkSEVGİ BEYHAN ÖzgeçmişSEVGİ BEYHAN BiyografiCerrahisiSEVGİ BEYHAN DoktordurSEVGİ BEYHAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEVGİ BEYHAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEVGİ BEYHAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,883 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır