Doktor Bilgileri

Dr. Özlem Özkan Kuşcu
ÖZLEM ÖZKAN KUŞCU (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZLEM ÖZKAN KUŞCU (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÖZLEM ÖZKAN KUŞCU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÖZLEM ÖZKAN KUŞCU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZLEM ÖZKAN KUŞCU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZLEM ÖZKAN KUŞCU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZLEM ÖZKAN KUŞCU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZLEM ÖZKAN KUŞCU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZLEM ÖZKAN KUŞCU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÖZLEM,  ÖZKAN,  KUŞCU,   AdanaÖZLEM ÖZKAN KUŞCU Muayene ÜcretiÖZLEM ÖZKAN KUŞCU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZLEM ÖZKAN KUŞCU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZLEM ÖZKAN KUŞCU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZLEM ÖZKAN KUŞCU Hakkında BilgiYorumlarÖZLEM ÖZKAN KUŞCU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZLEM ÖZKAN KUŞCU HakkındaÖZLEM ÖZKAN KUŞCU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZLEM ÖZKAN KUŞCU ÖzgeçmişiÖZLEM ÖZKAN KUŞCU RandevuÖZLEM ÖZKAN KUŞCU MuayenehaneÖZLEM ÖZKAN KUŞCU Muayene ÜcretiÖZLEM ÖZKAN KUŞCU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZLEM ÖZKAN KUŞCU BulGetirÖZLEM ÖZKAN KUŞCU NeredeCep NoÖZLEM ÖZKAN KUŞCU UzmanıÖZLEM ÖZKAN KUŞCU Özel MuayeneÖZLEM ÖZKAN KUŞCU NumarasıÖZLEM ÖZKAN KUŞCU Nerede ÇalışıyorÖZLEM ÖZKAN KUŞCU GörevliUzmanlıkAileÖZLEM ÖZKAN KUŞCU ŞikayetÖZLEM ÖZKAN KUŞCU ÖneriÖZLEM ÖZKAN KUŞCU EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZLEM ÖZKAN KUŞCU KimdirSekreterHemşireÖZLEM ÖZKAN KUŞCU Yeni BilgileriÖZLEM ÖZKAN KUŞCU Hakkında BilgiCerrahHekimÖZLEM ÖZKAN KUŞCU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZLEM ÖZKAN KUŞCU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZLEM ÖZKAN KUŞCU Doğum TarihiİrtibatÖZLEM ÖZKAN KUŞCU Tedavi OlanlarSağlıkÖZLEM ÖZKAN KUŞCU ÖzgeçmişÖZLEM ÖZKAN KUŞCU BiyografiCerrahisiÖZLEM ÖZKAN KUŞCU DoktordurÖZLEM ÖZKAN KUŞCU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZLEM ÖZKAN KUŞCU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZLEM ÖZKAN KUŞCU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,151 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır