Doktor Bilgileri

Dr. Esen Yavuz
ESEN YAVUZ (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ESEN YAVUZ (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ESEN YAVUZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ESEN YAVUZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ESEN YAVUZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ESEN YAVUZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ESEN YAVUZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ESEN YAVUZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ESEN YAVUZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ESEN,  YAVUZ,   AdanaESEN YAVUZ Muayene ÜcretiESEN YAVUZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerESEN YAVUZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriESEN YAVUZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarESEN YAVUZ Hakkında BilgiYorumlarESEN YAVUZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiESEN YAVUZ HakkındaESEN YAVUZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıESEN YAVUZ ÖzgeçmişiESEN YAVUZ RandevuESEN YAVUZ MuayenehaneESEN YAVUZ Muayene ÜcretiESEN YAVUZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraESEN YAVUZ BulGetirESEN YAVUZ NeredeCep NoESEN YAVUZ UzmanıESEN YAVUZ Özel MuayeneESEN YAVUZ NumarasıESEN YAVUZ Nerede ÇalışıyorESEN YAVUZ GörevliUzmanlıkAileESEN YAVUZ ŞikayetESEN YAVUZ ÖneriESEN YAVUZ EleştiriHastalıklarıYorumlarESEN YAVUZ KimdirSekreterHemşireESEN YAVUZ Yeni BilgileriESEN YAVUZ Hakkında BilgiCerrahHekimESEN YAVUZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikESEN YAVUZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviESEN YAVUZ Doğum TarihiİrtibatESEN YAVUZ Tedavi OlanlarSağlıkESEN YAVUZ ÖzgeçmişESEN YAVUZ BiyografiCerrahisiESEN YAVUZ DoktordurESEN YAVUZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıESEN YAVUZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirESEN YAVUZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,767 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır