Doktor Bilgileri

Dr. Caner Örmez
CANER ÖRMEZ (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CANER ÖRMEZ (Adana Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. CANER ÖRMEZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. CANER ÖRMEZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CANER ÖRMEZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CANER ÖRMEZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CANER ÖRMEZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CANER ÖRMEZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CANER ÖRMEZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.CANER,  ÖRMEZ,   AdanaCANER ÖRMEZ Muayene ÜcretiCANER ÖRMEZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCANER ÖRMEZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCANER ÖRMEZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCANER ÖRMEZ Hakkında BilgiYorumlarCANER ÖRMEZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCANER ÖRMEZ HakkındaCANER ÖRMEZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCANER ÖRMEZ ÖzgeçmişiCANER ÖRMEZ RandevuCANER ÖRMEZ MuayenehaneCANER ÖRMEZ Muayene ÜcretiCANER ÖRMEZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCANER ÖRMEZ BulGetirCANER ÖRMEZ NeredeCep NoCANER ÖRMEZ UzmanıCANER ÖRMEZ Özel MuayeneCANER ÖRMEZ NumarasıCANER ÖRMEZ Nerede ÇalışıyorCANER ÖRMEZ GörevliUzmanlıkAileCANER ÖRMEZ ŞikayetCANER ÖRMEZ ÖneriCANER ÖRMEZ EleştiriHastalıklarıYorumlarCANER ÖRMEZ KimdirSekreterHemşireCANER ÖRMEZ Yeni BilgileriCANER ÖRMEZ Hakkında BilgiCerrahHekimCANER ÖRMEZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCANER ÖRMEZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCANER ÖRMEZ Doğum TarihiİrtibatCANER ÖRMEZ Tedavi OlanlarSağlıkCANER ÖRMEZ ÖzgeçmişCANER ÖRMEZ BiyografiCerrahisiCANER ÖRMEZ DoktordurCANER ÖRMEZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCANER ÖRMEZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCANER ÖRMEZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,905 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır