Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Oya YalçIn Çok
Oya Yalçın Çok (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Oya Yalçın Çok (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. Oya Yalçın Çok hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. Oya Yalçın Çok iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Oya Yalçın Çok ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Oya Yalçın Çok ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Oya Yalçın Çok ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Oya Yalçın Çok ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Oya Yalçın Çok ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Oya,  Yalçın,  Çok,   AdanaOya Yalçın Çok Muayene ÜcretiOya Yalçın Çok Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerOya Yalçın Çok Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriOya Yalçın Çok ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarOya Yalçın Çok Hakkında BilgiYorumlarOya Yalçın Çok KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiOya Yalçın Çok HakkındaOya Yalçın Çok Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıOya Yalçın Çok ÖzgeçmişiOya Yalçın Çok RandevuOya Yalçın Çok MuayenehaneOya Yalçın Çok Muayene ÜcretiOya Yalçın Çok ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraOya Yalçın Çok BulGetirOya Yalçın Çok NeredeCep NoOya Yalçın Çok UzmanıOya Yalçın Çok Özel MuayeneOya Yalçın Çok NumarasıOya Yalçın Çok Nerede ÇalışıyorOya Yalçın Çok GörevliUzmanlıkAileOya Yalçın Çok ŞikayetOya Yalçın Çok ÖneriOya Yalçın Çok EleştiriHastalıklarıYorumlarOya Yalçın Çok KimdirSekreterHemşireOya Yalçın Çok Yeni BilgileriOya Yalçın Çok Hakkında BilgiCerrahHekimOya Yalçın Çok AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikOya Yalçın Çok TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviOya Yalçın Çok Doğum TarihiİrtibatOya Yalçın Çok Tedavi OlanlarSağlıkOya Yalçın Çok ÖzgeçmişOya Yalçın Çok BiyografiCerrahisiOya Yalçın Çok DoktordurOya Yalçın Çok Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıOya Yalçın Çok TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirOya Yalçın Çok Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 58,629 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır