Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Hatice Evren Eker
Hatice Evren Eker (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Hatice Evren Eker (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. Hatice Evren Eker hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. Hatice Evren Eker iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Hatice Evren Eker ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Hatice Evren Eker ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Hatice Evren Eker ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Hatice Evren Eker ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Hatice Evren Eker ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Hatice,  Evren,  Eker,   AdanaHatice Evren Eker Muayene ÜcretiHatice Evren Eker Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHatice Evren Eker Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHatice Evren Eker ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHatice Evren Eker Hakkında BilgiYorumlarHatice Evren Eker KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHatice Evren Eker HakkındaHatice Evren Eker Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHatice Evren Eker ÖzgeçmişiHatice Evren Eker RandevuHatice Evren Eker MuayenehaneHatice Evren Eker Muayene ÜcretiHatice Evren Eker ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHatice Evren Eker BulGetirHatice Evren Eker NeredeCep NoHatice Evren Eker UzmanıHatice Evren Eker Özel MuayeneHatice Evren Eker NumarasıHatice Evren Eker Nerede ÇalışıyorHatice Evren Eker GörevliUzmanlıkAileHatice Evren Eker ŞikayetHatice Evren Eker ÖneriHatice Evren Eker EleştiriHastalıklarıYorumlarHatice Evren Eker KimdirSekreterHemşireHatice Evren Eker Yeni BilgileriHatice Evren Eker Hakkında BilgiCerrahHekimHatice Evren Eker AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHatice Evren Eker TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHatice Evren Eker Doğum TarihiİrtibatHatice Evren Eker Tedavi OlanlarSağlıkHatice Evren Eker ÖzgeçmişHatice Evren Eker BiyografiCerrahisiHatice Evren Eker DoktordurHatice Evren Eker Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHatice Evren Eker TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHatice Evren Eker Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 47,758 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır