Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Semra KadIoğlu
Semra Kadıoğlu (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Semra Kadıoğlu (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Semra Kadıoğlu hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Semra Kadıoğlu iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Semra Kadıoğlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Semra Kadıoğlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Semra Kadıoğlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Semra Kadıoğlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Semra Kadıoğlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Semra,  Kadıoğlu,   AdanaSemra Kadıoğlu Muayene ÜcretiSemra Kadıoğlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSemra Kadıoğlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSemra Kadıoğlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSemra Kadıoğlu Hakkında BilgiYorumlarSemra Kadıoğlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSemra Kadıoğlu HakkındaSemra Kadıoğlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSemra Kadıoğlu ÖzgeçmişiSemra Kadıoğlu RandevuSemra Kadıoğlu MuayenehaneSemra Kadıoğlu Muayene ÜcretiSemra Kadıoğlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSemra Kadıoğlu BulGetirSemra Kadıoğlu NeredeCep NoSemra Kadıoğlu UzmanıSemra Kadıoğlu Özel MuayeneSemra Kadıoğlu NumarasıSemra Kadıoğlu Nerede ÇalışıyorSemra Kadıoğlu GörevliUzmanlıkAileSemra Kadıoğlu ŞikayetSemra Kadıoğlu ÖneriSemra Kadıoğlu EleştiriHastalıklarıYorumlarSemra Kadıoğlu KimdirSekreterHemşireSemra Kadıoğlu Yeni BilgileriSemra Kadıoğlu Hakkında BilgiCerrahHekimSemra Kadıoğlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSemra Kadıoğlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSemra Kadıoğlu Doğum TarihiİrtibatSemra Kadıoğlu Tedavi OlanlarSağlıkSemra Kadıoğlu ÖzgeçmişSemra Kadıoğlu BiyografiCerrahisiSemra Kadıoğlu DoktordurSemra Kadıoğlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSemra Kadıoğlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSemra Kadıoğlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 50,056 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır