Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. PInar Ergenoğlu
Pınar Ergenoğlu (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Pınar Ergenoğlu (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Pınar Ergenoğlu hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Pınar Ergenoğlu iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Pınar Ergenoğlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Pınar Ergenoğlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Pınar Ergenoğlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Pınar Ergenoğlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Pınar Ergenoğlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Pınar,  Ergenoğlu,   AdanaPınar Ergenoğlu Muayene ÜcretiPınar Ergenoğlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerPınar Ergenoğlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriPınar Ergenoğlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarPınar Ergenoğlu Hakkında BilgiYorumlarPınar Ergenoğlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiPınar Ergenoğlu HakkındaPınar Ergenoğlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıPınar Ergenoğlu ÖzgeçmişiPınar Ergenoğlu RandevuPınar Ergenoğlu MuayenehanePınar Ergenoğlu Muayene ÜcretiPınar Ergenoğlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraPınar Ergenoğlu BulGetirPınar Ergenoğlu NeredeCep NoPınar Ergenoğlu UzmanıPınar Ergenoğlu Özel MuayenePınar Ergenoğlu NumarasıPınar Ergenoğlu Nerede ÇalışıyorPınar Ergenoğlu GörevliUzmanlıkAilePınar Ergenoğlu ŞikayetPınar Ergenoğlu ÖneriPınar Ergenoğlu EleştiriHastalıklarıYorumlarPınar Ergenoğlu KimdirSekreterHemşirePınar Ergenoğlu Yeni BilgileriPınar Ergenoğlu Hakkında BilgiCerrahHekimPınar Ergenoğlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikPınar Ergenoğlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviPınar Ergenoğlu Doğum TarihiİrtibatPınar Ergenoğlu Tedavi OlanlarSağlıkPınar Ergenoğlu ÖzgeçmişPınar Ergenoğlu BiyografiCerrahisiPınar Ergenoğlu DoktordurPınar Ergenoğlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıPınar Ergenoğlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirPınar Ergenoğlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,031 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır