Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Erdoğan Arikan
Erdoğan ARIKAN (İstanbul Gastro Ent Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Erdoğan ARIKAN (İstanbul Gastro Ent Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. Erdoğan ARIKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. Erdoğan ARIKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Erdoğan ARIKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Erdoğan ARIKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Erdoğan ARIKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Erdoğan ARIKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Erdoğan ARIKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Erdoğan,  ARIKAN,   İstanbulErdoğan ARIKAN Muayene ÜcretiErdoğan ARIKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerErdoğan ARIKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriErdoğan ARIKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarErdoğan ARIKAN Hakkında BilgiYorumlarErdoğan ARIKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiErdoğan ARIKAN HakkındaErdoğan ARIKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıErdoğan ARIKAN ÖzgeçmişiErdoğan ARIKAN RandevuErdoğan ARIKAN MuayenehaneErdoğan ARIKAN Muayene ÜcretiErdoğan ARIKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraErdoğan ARIKAN BulGetirErdoğan ARIKAN NeredeCep NoErdoğan ARIKAN UzmanıErdoğan ARIKAN Özel MuayeneErdoğan ARIKAN NumarasıErdoğan ARIKAN Nerede ÇalışıyorErdoğan ARIKAN GörevliUzmanlıkAileErdoğan ARIKAN ŞikayetErdoğan ARIKAN ÖneriErdoğan ARIKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarErdoğan ARIKAN KimdirSekreterHemşireErdoğan ARIKAN Yeni BilgileriErdoğan ARIKAN Hakkında BilgiCerrahHekimErdoğan ARIKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikErdoğan ARIKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviErdoğan ARIKAN Doğum TarihiİrtibatErdoğan ARIKAN Tedavi OlanlarSağlıkErdoğan ARIKAN ÖzgeçmişErdoğan ARIKAN BiyografiCerrahisiErdoğan ARIKAN DoktordurErdoğan ARIKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıErdoğan ARIKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirErdoğan ARIKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGastroEntUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 38,299 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır