Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Ece Aydoğ Kurnaz
ECE AYDOĞ KURNAZ (İstanbul Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ECE AYDOĞ KURNAZ (İstanbul Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. ECE AYDOĞ KURNAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. ECE AYDOĞ KURNAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ECE AYDOĞ KURNAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ECE AYDOĞ KURNAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ECE AYDOĞ KURNAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ECE AYDOĞ KURNAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ECE AYDOĞ KURNAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.ECE,  AYDOĞ,  KURNAZ,   İstanbulECE AYDOĞ KURNAZ Muayene ÜcretiECE AYDOĞ KURNAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerECE AYDOĞ KURNAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriECE AYDOĞ KURNAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarECE AYDOĞ KURNAZ Hakkında BilgiYorumlarECE AYDOĞ KURNAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiECE AYDOĞ KURNAZ HakkındaECE AYDOĞ KURNAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıECE AYDOĞ KURNAZ ÖzgeçmişiECE AYDOĞ KURNAZ RandevuECE AYDOĞ KURNAZ MuayenehaneECE AYDOĞ KURNAZ Muayene ÜcretiECE AYDOĞ KURNAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraECE AYDOĞ KURNAZ BulGetirECE AYDOĞ KURNAZ NeredeCep NoECE AYDOĞ KURNAZ UzmanıECE AYDOĞ KURNAZ Özel MuayeneECE AYDOĞ KURNAZ NumarasıECE AYDOĞ KURNAZ Nerede ÇalışıyorECE AYDOĞ KURNAZ GörevliUzmanlıkAileECE AYDOĞ KURNAZ ŞikayetECE AYDOĞ KURNAZ ÖneriECE AYDOĞ KURNAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarECE AYDOĞ KURNAZ KimdirSekreterHemşireECE AYDOĞ KURNAZ Yeni BilgileriECE AYDOĞ KURNAZ Hakkında BilgiCerrahHekimECE AYDOĞ KURNAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikECE AYDOĞ KURNAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviECE AYDOĞ KURNAZ Doğum TarihiİrtibatECE AYDOĞ KURNAZ Tedavi OlanlarSağlıkECE AYDOĞ KURNAZ ÖzgeçmişECE AYDOĞ KURNAZ BiyografiCerrahisiECE AYDOĞ KURNAZ DoktordurECE AYDOĞ KURNAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıECE AYDOĞ KURNAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirECE AYDOĞ KURNAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 34,926 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır