Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mediha Hacer Ülger
Mediha Hacer Ülger (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mediha Hacer Ülger (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Mediha Hacer Ülger hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Mediha Hacer Ülger iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mediha Hacer Ülger ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mediha Hacer Ülger ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mediha Hacer Ülger ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mediha Hacer Ülger ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mediha Hacer Ülger ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Mediha,  Hacer,  Ülger,   AdanaMediha Hacer Ülger Muayene ÜcretiMediha Hacer Ülger Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMediha Hacer Ülger Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMediha Hacer Ülger ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMediha Hacer Ülger Hakkında BilgiYorumlarMediha Hacer Ülger KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMediha Hacer Ülger HakkındaMediha Hacer Ülger Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMediha Hacer Ülger ÖzgeçmişiMediha Hacer Ülger RandevuMediha Hacer Ülger MuayenehaneMediha Hacer Ülger Muayene ÜcretiMediha Hacer Ülger ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMediha Hacer Ülger BulGetirMediha Hacer Ülger NeredeCep NoMediha Hacer Ülger UzmanıMediha Hacer Ülger Özel MuayeneMediha Hacer Ülger NumarasıMediha Hacer Ülger Nerede ÇalışıyorMediha Hacer Ülger GörevliUzmanlıkAileMediha Hacer Ülger ŞikayetMediha Hacer Ülger ÖneriMediha Hacer Ülger EleştiriHastalıklarıYorumlarMediha Hacer Ülger KimdirSekreterHemşireMediha Hacer Ülger Yeni BilgileriMediha Hacer Ülger Hakkında BilgiCerrahHekimMediha Hacer Ülger AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMediha Hacer Ülger TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMediha Hacer Ülger Doğum TarihiİrtibatMediha Hacer Ülger Tedavi OlanlarSağlıkMediha Hacer Ülger ÖzgeçmişMediha Hacer Ülger BiyografiCerrahisiMediha Hacer Ülger DoktordurMediha Hacer Ülger Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMediha Hacer Ülger TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMediha Hacer Ülger Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,022 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır