Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Havva Ömür Gedikoğlu
Havva Ömür Gedikoğlu (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Havva Ömür Gedikoğlu (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Havva Ömür Gedikoğlu hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Havva Ömür Gedikoğlu iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Havva Ömür Gedikoğlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Havva Ömür Gedikoğlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Havva Ömür Gedikoğlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Havva Ömür Gedikoğlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Havva Ömür Gedikoğlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Havva,  Ömür,  Gedikoğlu,   AdanaHavva Ömür Gedikoğlu Muayene ÜcretiHavva Ömür Gedikoğlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHavva Ömür Gedikoğlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHavva Ömür Gedikoğlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHavva Ömür Gedikoğlu Hakkında BilgiYorumlarHavva Ömür Gedikoğlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHavva Ömür Gedikoğlu HakkındaHavva Ömür Gedikoğlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHavva Ömür Gedikoğlu ÖzgeçmişiHavva Ömür Gedikoğlu RandevuHavva Ömür Gedikoğlu MuayenehaneHavva Ömür Gedikoğlu Muayene ÜcretiHavva Ömür Gedikoğlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHavva Ömür Gedikoğlu BulGetirHavva Ömür Gedikoğlu NeredeCep NoHavva Ömür Gedikoğlu UzmanıHavva Ömür Gedikoğlu Özel MuayeneHavva Ömür Gedikoğlu NumarasıHavva Ömür Gedikoğlu Nerede ÇalışıyorHavva Ömür Gedikoğlu GörevliUzmanlıkAileHavva Ömür Gedikoğlu ŞikayetHavva Ömür Gedikoğlu ÖneriHavva Ömür Gedikoğlu EleştiriHastalıklarıYorumlarHavva Ömür Gedikoğlu KimdirSekreterHemşireHavva Ömür Gedikoğlu Yeni BilgileriHavva Ömür Gedikoğlu Hakkında BilgiCerrahHekimHavva Ömür Gedikoğlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHavva Ömür Gedikoğlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHavva Ömür Gedikoğlu Doğum TarihiİrtibatHavva Ömür Gedikoğlu Tedavi OlanlarSağlıkHavva Ömür Gedikoğlu ÖzgeçmişHavva Ömür Gedikoğlu BiyografiCerrahisiHavva Ömür Gedikoğlu DoktordurHavva Ömür Gedikoğlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHavva Ömür Gedikoğlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHavva Ömür Gedikoğlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,108 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır