Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ebubekir SarI
Ebubekir Sarı (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ebubekir Sarı (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Ebubekir Sarı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Ebubekir Sarı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ebubekir Sarı ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ebubekir Sarı ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ebubekir Sarı ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ebubekir Sarı ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ebubekir Sarı ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Ebubekir,  Sarı,   AdanaEbubekir Sarı Muayene ÜcretiEbubekir Sarı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEbubekir Sarı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEbubekir Sarı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEbubekir Sarı Hakkında BilgiYorumlarEbubekir Sarı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEbubekir Sarı HakkındaEbubekir Sarı Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEbubekir Sarı ÖzgeçmişiEbubekir Sarı RandevuEbubekir Sarı MuayenehaneEbubekir Sarı Muayene ÜcretiEbubekir Sarı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEbubekir Sarı BulGetirEbubekir Sarı NeredeCep NoEbubekir Sarı UzmanıEbubekir Sarı Özel MuayeneEbubekir Sarı NumarasıEbubekir Sarı Nerede ÇalışıyorEbubekir Sarı GörevliUzmanlıkAileEbubekir Sarı ŞikayetEbubekir Sarı ÖneriEbubekir Sarı EleştiriHastalıklarıYorumlarEbubekir Sarı KimdirSekreterHemşireEbubekir Sarı Yeni BilgileriEbubekir Sarı Hakkında BilgiCerrahHekimEbubekir Sarı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEbubekir Sarı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEbubekir Sarı Doğum TarihiİrtibatEbubekir Sarı Tedavi OlanlarSağlıkEbubekir Sarı ÖzgeçmişEbubekir Sarı BiyografiCerrahisiEbubekir Sarı DoktordurEbubekir Sarı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEbubekir Sarı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEbubekir Sarı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 64,433 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır