Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ceyda Belenli
Ceyda Belenli (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ceyda Belenli (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Ceyda Belenli hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Ceyda Belenli iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ceyda Belenli ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ceyda Belenli ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ceyda Belenli ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ceyda Belenli ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ceyda Belenli ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Ceyda,  Belenli,   AdanaCeyda Belenli Muayene ÜcretiCeyda Belenli Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCeyda Belenli Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCeyda Belenli ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCeyda Belenli Hakkında BilgiYorumlarCeyda Belenli KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCeyda Belenli HakkındaCeyda Belenli Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCeyda Belenli ÖzgeçmişiCeyda Belenli RandevuCeyda Belenli MuayenehaneCeyda Belenli Muayene ÜcretiCeyda Belenli ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCeyda Belenli BulGetirCeyda Belenli NeredeCep NoCeyda Belenli UzmanıCeyda Belenli Özel MuayeneCeyda Belenli NumarasıCeyda Belenli Nerede ÇalışıyorCeyda Belenli GörevliUzmanlıkAileCeyda Belenli ŞikayetCeyda Belenli ÖneriCeyda Belenli EleştiriHastalıklarıYorumlarCeyda Belenli KimdirSekreterHemşireCeyda Belenli Yeni BilgileriCeyda Belenli Hakkında BilgiCerrahHekimCeyda Belenli AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCeyda Belenli TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCeyda Belenli Doğum TarihiİrtibatCeyda Belenli Tedavi OlanlarSağlıkCeyda Belenli ÖzgeçmişCeyda Belenli BiyografiCerrahisiCeyda Belenli DoktordurCeyda Belenli Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCeyda Belenli TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCeyda Belenli Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,271 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır