Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ahmet Bülbül
Ahmet Bülbül (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ahmet Bülbül (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Ahmet Bülbül hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Ahmet Bülbül iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ahmet Bülbül ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ahmet Bülbül ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ahmet Bülbül ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ahmet Bülbül ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ahmet Bülbül ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Ahmet,  Bülbül,   AdanaAhmet Bülbül Muayene ÜcretiAhmet Bülbül Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAhmet Bülbül Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAhmet Bülbül ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAhmet Bülbül Hakkında BilgiYorumlarAhmet Bülbül KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAhmet Bülbül HakkındaAhmet Bülbül Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAhmet Bülbül ÖzgeçmişiAhmet Bülbül RandevuAhmet Bülbül MuayenehaneAhmet Bülbül Muayene ÜcretiAhmet Bülbül ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAhmet Bülbül BulGetirAhmet Bülbül NeredeCep NoAhmet Bülbül UzmanıAhmet Bülbül Özel MuayeneAhmet Bülbül NumarasıAhmet Bülbül Nerede ÇalışıyorAhmet Bülbül GörevliUzmanlıkAileAhmet Bülbül ŞikayetAhmet Bülbül ÖneriAhmet Bülbül EleştiriHastalıklarıYorumlarAhmet Bülbül KimdirSekreterHemşireAhmet Bülbül Yeni BilgileriAhmet Bülbül Hakkında BilgiCerrahHekimAhmet Bülbül AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAhmet Bülbül TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAhmet Bülbül Doğum TarihiİrtibatAhmet Bülbül Tedavi OlanlarSağlıkAhmet Bülbül ÖzgeçmişAhmet Bülbül BiyografiCerrahisiAhmet Bülbül DoktordurAhmet Bülbül Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAhmet Bülbül TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAhmet Bülbül Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,123 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır