Doktor Bilgileri

Dr. Ahmet Güngör Öznacar
Ahmet Güngör Öznacar (Ağrı Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ahmet Güngör Öznacar (Ağrı Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Ahmet Güngör Öznacar hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Ahmet Güngör Öznacar iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ahmet Güngör Öznacar ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ahmet Güngör Öznacar ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ahmet Güngör Öznacar ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ahmet Güngör Öznacar ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ahmet Güngör Öznacar ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Ahmet,  Güngör,  Öznacar,   AğrıAhmet Güngör Öznacar Muayene ÜcretiAhmet Güngör Öznacar Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAhmet Güngör Öznacar Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAhmet Güngör Öznacar ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAhmet Güngör Öznacar Hakkında BilgiYorumlarAhmet Güngör Öznacar KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAhmet Güngör Öznacar HakkındaAhmet Güngör Öznacar Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAhmet Güngör Öznacar ÖzgeçmişiAhmet Güngör Öznacar RandevuAhmet Güngör Öznacar MuayenehaneAhmet Güngör Öznacar Muayene ÜcretiAhmet Güngör Öznacar ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAhmet Güngör Öznacar BulGetirAhmet Güngör Öznacar NeredeCep NoAhmet Güngör Öznacar UzmanıAhmet Güngör Öznacar Özel MuayeneAhmet Güngör Öznacar NumarasıAhmet Güngör Öznacar Nerede ÇalışıyorAhmet Güngör Öznacar GörevliUzmanlıkAileAhmet Güngör Öznacar ŞikayetAhmet Güngör Öznacar ÖneriAhmet Güngör Öznacar EleştiriHastalıklarıYorumlarAhmet Güngör Öznacar KimdirSekreterHemşireAhmet Güngör Öznacar Yeni BilgileriAhmet Güngör Öznacar Hakkında BilgiCerrahHekimAhmet Güngör Öznacar AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAhmet Güngör Öznacar TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAhmet Güngör Öznacar Doğum TarihiİrtibatAhmet Güngör Öznacar Tedavi OlanlarSağlıkAhmet Güngör Öznacar ÖzgeçmişAhmet Güngör Öznacar BiyografiCerrahisiAhmet Güngör Öznacar DoktordurAhmet Güngör Öznacar Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAhmet Güngör Öznacar TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAhmet Güngör Öznacar Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ağrı / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,975 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır