Doktor Bilgileri

Dr. Zeliha Akman Üsgüloğlu
Zeliha Akman Üsgüloğlu (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Zeliha Akman Üsgüloğlu (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Zeliha Akman Üsgüloğlu hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Zeliha Akman Üsgüloğlu iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Zeliha Akman Üsgüloğlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Zeliha Akman Üsgüloğlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Zeliha Akman Üsgüloğlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Zeliha Akman Üsgüloğlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Zeliha Akman Üsgüloğlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Zeliha,  Akman,  Üsgüloğlu,   AdanaZeliha Akman Üsgüloğlu Muayene ÜcretiZeliha Akman Üsgüloğlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZeliha Akman Üsgüloğlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZeliha Akman Üsgüloğlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZeliha Akman Üsgüloğlu Hakkında BilgiYorumlarZeliha Akman Üsgüloğlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZeliha Akman Üsgüloğlu HakkındaZeliha Akman Üsgüloğlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZeliha Akman Üsgüloğlu ÖzgeçmişiZeliha Akman Üsgüloğlu RandevuZeliha Akman Üsgüloğlu MuayenehaneZeliha Akman Üsgüloğlu Muayene ÜcretiZeliha Akman Üsgüloğlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZeliha Akman Üsgüloğlu BulGetirZeliha Akman Üsgüloğlu NeredeCep NoZeliha Akman Üsgüloğlu UzmanıZeliha Akman Üsgüloğlu Özel MuayeneZeliha Akman Üsgüloğlu NumarasıZeliha Akman Üsgüloğlu Nerede ÇalışıyorZeliha Akman Üsgüloğlu GörevliUzmanlıkAileZeliha Akman Üsgüloğlu ŞikayetZeliha Akman Üsgüloğlu ÖneriZeliha Akman Üsgüloğlu EleştiriHastalıklarıYorumlarZeliha Akman Üsgüloğlu KimdirSekreterHemşireZeliha Akman Üsgüloğlu Yeni BilgileriZeliha Akman Üsgüloğlu Hakkında BilgiCerrahHekimZeliha Akman Üsgüloğlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZeliha Akman Üsgüloğlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZeliha Akman Üsgüloğlu Doğum TarihiİrtibatZeliha Akman Üsgüloğlu Tedavi OlanlarSağlıkZeliha Akman Üsgüloğlu ÖzgeçmişZeliha Akman Üsgüloğlu BiyografiCerrahisiZeliha Akman Üsgüloğlu DoktordurZeliha Akman Üsgüloğlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZeliha Akman Üsgüloğlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZeliha Akman Üsgüloğlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 47,186 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır