Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Kaan Poyraz
MEHMET KAAN POYRAZ (Adana Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET KAAN POYRAZ (Adana Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEHMET KAAN POYRAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEHMET KAAN POYRAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET KAAN POYRAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET KAAN POYRAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET KAAN POYRAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET KAAN POYRAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET KAAN POYRAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEHMET,  KAAN,  POYRAZ,   AdanaMEHMET KAAN POYRAZ Muayene ÜcretiMEHMET KAAN POYRAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET KAAN POYRAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET KAAN POYRAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET KAAN POYRAZ Hakkında BilgiYorumlarMEHMET KAAN POYRAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET KAAN POYRAZ HakkındaMEHMET KAAN POYRAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET KAAN POYRAZ ÖzgeçmişiMEHMET KAAN POYRAZ RandevuMEHMET KAAN POYRAZ MuayenehaneMEHMET KAAN POYRAZ Muayene ÜcretiMEHMET KAAN POYRAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET KAAN POYRAZ BulGetirMEHMET KAAN POYRAZ NeredeCep NoMEHMET KAAN POYRAZ UzmanıMEHMET KAAN POYRAZ Özel MuayeneMEHMET KAAN POYRAZ NumarasıMEHMET KAAN POYRAZ Nerede ÇalışıyorMEHMET KAAN POYRAZ GörevliUzmanlıkAileMEHMET KAAN POYRAZ ŞikayetMEHMET KAAN POYRAZ ÖneriMEHMET KAAN POYRAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET KAAN POYRAZ KimdirSekreterHemşireMEHMET KAAN POYRAZ Yeni BilgileriMEHMET KAAN POYRAZ Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET KAAN POYRAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET KAAN POYRAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET KAAN POYRAZ Doğum TarihiİrtibatMEHMET KAAN POYRAZ Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET KAAN POYRAZ ÖzgeçmişMEHMET KAAN POYRAZ BiyografiCerrahisiMEHMET KAAN POYRAZ DoktordurMEHMET KAAN POYRAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET KAAN POYRAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET KAAN POYRAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 47,440 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır