Doktor Bilgileri

Dr. Onur Keklikçi
Onur Keklikçi (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Onur Keklikçi (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Onur Keklikçi hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Onur Keklikçi iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Onur Keklikçi ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Onur Keklikçi ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Onur Keklikçi ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Onur Keklikçi ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Onur Keklikçi ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Onur,  Keklikçi,   AdanaOnur Keklikçi Muayene ÜcretiOnur Keklikçi Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerOnur Keklikçi Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriOnur Keklikçi ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarOnur Keklikçi Hakkında BilgiYorumlarOnur Keklikçi KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiOnur Keklikçi HakkındaOnur Keklikçi Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıOnur Keklikçi ÖzgeçmişiOnur Keklikçi RandevuOnur Keklikçi MuayenehaneOnur Keklikçi Muayene ÜcretiOnur Keklikçi ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraOnur Keklikçi BulGetirOnur Keklikçi NeredeCep NoOnur Keklikçi UzmanıOnur Keklikçi Özel MuayeneOnur Keklikçi NumarasıOnur Keklikçi Nerede ÇalışıyorOnur Keklikçi GörevliUzmanlıkAileOnur Keklikçi ŞikayetOnur Keklikçi ÖneriOnur Keklikçi EleştiriHastalıklarıYorumlarOnur Keklikçi KimdirSekreterHemşireOnur Keklikçi Yeni BilgileriOnur Keklikçi Hakkında BilgiCerrahHekimOnur Keklikçi AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikOnur Keklikçi TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviOnur Keklikçi Doğum TarihiİrtibatOnur Keklikçi Tedavi OlanlarSağlıkOnur Keklikçi ÖzgeçmişOnur Keklikçi BiyografiCerrahisiOnur Keklikçi DoktordurOnur Keklikçi Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıOnur Keklikçi TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirOnur Keklikçi Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,016 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır