Doktor Bilgileri

Dr. Erdem Küçük
Erdem Küçük (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Erdem Küçük (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Erdem Küçük hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Erdem Küçük iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Erdem Küçük ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Erdem Küçük ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Erdem Küçük ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Erdem Küçük ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Erdem Küçük ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Erdem,  Küçük,   AdanaErdem Küçük Muayene ÜcretiErdem Küçük Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerErdem Küçük Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriErdem Küçük ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarErdem Küçük Hakkında BilgiYorumlarErdem Küçük KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiErdem Küçük HakkındaErdem Küçük Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıErdem Küçük ÖzgeçmişiErdem Küçük RandevuErdem Küçük MuayenehaneErdem Küçük Muayene ÜcretiErdem Küçük ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraErdem Küçük BulGetirErdem Küçük NeredeCep NoErdem Küçük UzmanıErdem Küçük Özel MuayeneErdem Küçük NumarasıErdem Küçük Nerede ÇalışıyorErdem Küçük GörevliUzmanlıkAileErdem Küçük ŞikayetErdem Küçük ÖneriErdem Küçük EleştiriHastalıklarıYorumlarErdem Küçük KimdirSekreterHemşireErdem Küçük Yeni BilgileriErdem Küçük Hakkında BilgiCerrahHekimErdem Küçük AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikErdem Küçük TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviErdem Küçük Doğum TarihiİrtibatErdem Küçük Tedavi OlanlarSağlıkErdem Küçük ÖzgeçmişErdem Küçük BiyografiCerrahisiErdem Küçük DoktordurErdem Küçük Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıErdem Küçük TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirErdem Küçük Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Yüreğir
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 57,855 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır