Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Yasemin Güneş
Yasemin Güneş (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Yasemin Güneş (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. Yasemin Güneş hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. Yasemin Güneş iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Yasemin Güneş ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Yasemin Güneş ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Yasemin Güneş ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Yasemin Güneş ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Yasemin Güneş ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Yasemin,  Güneş,   AdanaYasemin Güneş Muayene ÜcretiYasemin Güneş Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYasemin Güneş Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYasemin Güneş ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYasemin Güneş Hakkında BilgiYorumlarYasemin Güneş KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYasemin Güneş HakkındaYasemin Güneş Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYasemin Güneş ÖzgeçmişiYasemin Güneş RandevuYasemin Güneş MuayenehaneYasemin Güneş Muayene ÜcretiYasemin Güneş ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYasemin Güneş BulGetirYasemin Güneş NeredeCep NoYasemin Güneş UzmanıYasemin Güneş Özel MuayeneYasemin Güneş NumarasıYasemin Güneş Nerede ÇalışıyorYasemin Güneş GörevliUzmanlıkAileYasemin Güneş ŞikayetYasemin Güneş ÖneriYasemin Güneş EleştiriHastalıklarıYorumlarYasemin Güneş KimdirSekreterHemşireYasemin Güneş Yeni BilgileriYasemin Güneş Hakkında BilgiCerrahHekimYasemin Güneş AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYasemin Güneş TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYasemin Güneş Doğum TarihiİrtibatYasemin Güneş Tedavi OlanlarSağlıkYasemin Güneş ÖzgeçmişYasemin Güneş BiyografiCerrahisiYasemin Güneş DoktordurYasemin Güneş Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYasemin Güneş TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYasemin Güneş Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,479 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır