Doktor Bilgileri

Doç.Dr. T. Hayri Özbek
T. Hayri Özbek (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor T. Hayri Özbek (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. T. Hayri Özbek hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. T. Hayri Özbek iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor T. Hayri Özbek ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor T. Hayri Özbek ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor T. Hayri Özbek ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor T. Hayri Özbek ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor T. Hayri Özbek ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.T,  Hayri,  Özbek,   AdanaT. Hayri Özbek Muayene ÜcretiT. Hayri Özbek Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerT. Hayri Özbek Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriT. Hayri Özbek ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarT. Hayri Özbek Hakkında BilgiYorumlarT. Hayri Özbek KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiT. Hayri Özbek HakkındaT. Hayri Özbek Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıT. Hayri Özbek ÖzgeçmişiT. Hayri Özbek RandevuT. Hayri Özbek MuayenehaneT. Hayri Özbek Muayene ÜcretiT. Hayri Özbek ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraT. Hayri Özbek BulGetirT. Hayri Özbek NeredeCep NoT. Hayri Özbek UzmanıT. Hayri Özbek Özel MuayeneT. Hayri Özbek NumarasıT. Hayri Özbek Nerede ÇalışıyorT. Hayri Özbek GörevliUzmanlıkAileT. Hayri Özbek ŞikayetT. Hayri Özbek ÖneriT. Hayri Özbek EleştiriHastalıklarıYorumlarT. Hayri Özbek KimdirSekreterHemşireT. Hayri Özbek Yeni BilgileriT. Hayri Özbek Hakkında BilgiCerrahHekimT. Hayri Özbek AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikT. Hayri Özbek TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviT. Hayri Özbek Doğum TarihiİrtibatT. Hayri Özbek Tedavi OlanlarSağlıkT. Hayri Özbek ÖzgeçmişT. Hayri Özbek BiyografiCerrahisiT. Hayri Özbek DoktordurT. Hayri Özbek Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıT. Hayri Özbek TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirT. Hayri Özbek Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,720 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır