Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Şule AkIn
Şule Akın (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Şule Akın (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. Şule Akın hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. Şule Akın iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Şule Akın ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Şule Akın ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Şule Akın ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Şule Akın ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Şule Akın ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Şule,  Akın,   AdanaŞule Akın Muayene ÜcretiŞule Akın Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞule Akın Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞule Akın ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞule Akın Hakkında BilgiYorumlarŞule Akın KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞule Akın HakkındaŞule Akın Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞule Akın ÖzgeçmişiŞule Akın RandevuŞule Akın MuayenehaneŞule Akın Muayene ÜcretiŞule Akın ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞule Akın BulGetirŞule Akın NeredeCep NoŞule Akın UzmanıŞule Akın Özel MuayeneŞule Akın NumarasıŞule Akın Nerede ÇalışıyorŞule Akın GörevliUzmanlıkAileŞule Akın ŞikayetŞule Akın ÖneriŞule Akın EleştiriHastalıklarıYorumlarŞule Akın KimdirSekreterHemşireŞule Akın Yeni BilgileriŞule Akın Hakkında BilgiCerrahHekimŞule Akın AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞule Akın TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞule Akın Doğum TarihiİrtibatŞule Akın Tedavi OlanlarSağlıkŞule Akın ÖzgeçmişŞule Akın BiyografiCerrahisiŞule Akın DoktordurŞule Akın Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞule Akın TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞule Akın Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Yüreğir
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 55,236 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır