Doktor Bilgileri

Dr. İlkay Tuna Çitak
İLKAY TUNA ÇITAK (Adana Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İLKAY TUNA ÇITAK (Adana Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İLKAY TUNA ÇITAK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İLKAY TUNA ÇITAK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İLKAY TUNA ÇITAK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İLKAY TUNA ÇITAK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İLKAY TUNA ÇITAK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İLKAY TUNA ÇITAK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İLKAY TUNA ÇITAK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İLKAY,  TUNA,  ÇITAK,   AdanaİLKAY TUNA ÇITAK Muayene ÜcretiİLKAY TUNA ÇITAK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİLKAY TUNA ÇITAK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİLKAY TUNA ÇITAK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİLKAY TUNA ÇITAK Hakkında BilgiYorumlarİLKAY TUNA ÇITAK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİLKAY TUNA ÇITAK HakkındaİLKAY TUNA ÇITAK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİLKAY TUNA ÇITAK ÖzgeçmişiİLKAY TUNA ÇITAK RandevuİLKAY TUNA ÇITAK MuayenehaneİLKAY TUNA ÇITAK Muayene ÜcretiİLKAY TUNA ÇITAK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİLKAY TUNA ÇITAK BulGetirİLKAY TUNA ÇITAK NeredeCep NoİLKAY TUNA ÇITAK UzmanıİLKAY TUNA ÇITAK Özel MuayeneİLKAY TUNA ÇITAK NumarasıİLKAY TUNA ÇITAK Nerede ÇalışıyorİLKAY TUNA ÇITAK GörevliUzmanlıkAileİLKAY TUNA ÇITAK ŞikayetİLKAY TUNA ÇITAK ÖneriİLKAY TUNA ÇITAK EleştiriHastalıklarıYorumlarİLKAY TUNA ÇITAK KimdirSekreterHemşireİLKAY TUNA ÇITAK Yeni BilgileriİLKAY TUNA ÇITAK Hakkında BilgiCerrahHekimİLKAY TUNA ÇITAK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİLKAY TUNA ÇITAK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİLKAY TUNA ÇITAK Doğum TarihiİrtibatİLKAY TUNA ÇITAK Tedavi OlanlarSağlıkİLKAY TUNA ÇITAK ÖzgeçmişİLKAY TUNA ÇITAK BiyografiCerrahisiİLKAY TUNA ÇITAK DoktordurİLKAY TUNA ÇITAK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİLKAY TUNA ÇITAK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİLKAY TUNA ÇITAK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,571 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır