Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Esra ÇalIşkan
Esra Çalışkan (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Esra Çalışkan (Adana Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. Esra Çalışkan hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. Esra Çalışkan iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Esra Çalışkan ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Esra Çalışkan ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Esra Çalışkan ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Esra Çalışkan ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Esra Çalışkan ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Esra,  Çalışkan,   AdanaEsra Çalışkan Muayene ÜcretiEsra Çalışkan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEsra Çalışkan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEsra Çalışkan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEsra Çalışkan Hakkında BilgiYorumlarEsra Çalışkan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEsra Çalışkan HakkındaEsra Çalışkan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEsra Çalışkan ÖzgeçmişiEsra Çalışkan RandevuEsra Çalışkan MuayenehaneEsra Çalışkan Muayene ÜcretiEsra Çalışkan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEsra Çalışkan BulGetirEsra Çalışkan NeredeCep NoEsra Çalışkan UzmanıEsra Çalışkan Özel MuayeneEsra Çalışkan NumarasıEsra Çalışkan Nerede ÇalışıyorEsra Çalışkan GörevliUzmanlıkAileEsra Çalışkan ŞikayetEsra Çalışkan ÖneriEsra Çalışkan EleştiriHastalıklarıYorumlarEsra Çalışkan KimdirSekreterHemşireEsra Çalışkan Yeni BilgileriEsra Çalışkan Hakkında BilgiCerrahHekimEsra Çalışkan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEsra Çalışkan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEsra Çalışkan Doğum TarihiİrtibatEsra Çalışkan Tedavi OlanlarSağlıkEsra Çalışkan ÖzgeçmişEsra Çalışkan BiyografiCerrahisiEsra Çalışkan DoktordurEsra Çalışkan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEsra Çalışkan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEsra Çalışkan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanıBaşkent,  Üniversitesi,  Adana,  Uygulama,  ve,  Araştırma,  Merkezi,  Dadaloğlu,  Mahallesi,  2591,  Sokak,  No:,  A,  01250,  Yüreğir,  Adana,  Başkent,  Üniversitesi,  Adana,  Uygulama,  ve,  Araştırma,  Merkezi,  Dadaloğlu,  Mahallesi,  2591,  Sokak,  No:,  A,  01250,  Yüreğir,  ADANA,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Yüreğir
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (322) 327 2727
Faks Numarası
0 (322) 327 1279
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29.326 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır