Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Esin Özşahin
Esin Özşahin (Adana Anatomi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Esin Özşahin (Adana Anatomi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Esin Özşahin hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Esin Özşahin iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Esin Özşahin ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Esin Özşahin ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Esin Özşahin ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Esin Özşahin ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Esin Özşahin ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Esin,  Özşahin,   AdanaEsin Özşahin Muayene ÜcretiEsin Özşahin Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEsin Özşahin Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEsin Özşahin ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEsin Özşahin Hakkında BilgiYorumlarEsin Özşahin KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEsin Özşahin HakkındaEsin Özşahin Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEsin Özşahin ÖzgeçmişiEsin Özşahin RandevuEsin Özşahin MuayenehaneEsin Özşahin Muayene ÜcretiEsin Özşahin ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEsin Özşahin BulGetirEsin Özşahin NeredeCep NoEsin Özşahin UzmanıEsin Özşahin Özel MuayeneEsin Özşahin NumarasıEsin Özşahin Nerede ÇalışıyorEsin Özşahin GörevliUzmanlıkAileEsin Özşahin ŞikayetEsin Özşahin ÖneriEsin Özşahin EleştiriHastalıklarıYorumlarEsin Özşahin KimdirSekreterHemşireEsin Özşahin Yeni BilgileriEsin Özşahin Hakkında BilgiCerrahHekimEsin Özşahin AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEsin Özşahin TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEsin Özşahin Doğum TarihiİrtibatEsin Özşahin Tedavi OlanlarSağlıkEsin Özşahin ÖzgeçmişEsin Özşahin BiyografiCerrahisiEsin Özşahin DoktordurEsin Özşahin Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEsin Özşahin TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEsin Özşahin Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnatomiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 38,842 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır